ДПТНЗ «ВМВПУ»

На базі НТФ «Перлина Поділля» створена навчально - матеріальна база, яка забезпечує навчання професії «Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів». Це сприяє здобуттю знань та вмінь по закупівлі товарів, забезпечення їх зберігання та своєчасне постачання, а також прийняття оцінки їх споживчих властивостей та надання консультаційних послуг.

Оволодівши зазначеною професією можна влаштувати трудову діяльність, як в торговому залі, так і в централізованому вузлі розрахунку, що дасть змогу працювати з касовим апаратом і з персональним комп'ютером в магазині підприємства, приймати товари, готувати їх до продажу, консультувати покупців про властивості, смакові особливості, кулінарне призначення та харчову цінність товарів, підраховувати гроші, здавати їх у встановленому порядку, готувати товари до інвентаризації, та брати участь в оформлені торгових вітрин.

Закріплення теоретичних знань відбувається на своїх робочих місцях, які облаштовані касовими апаратами, вагами. Проходження виробничої практики в супермаркетах та магазинах продовольчих товарів.