ДПТНЗ «ВМВПУ»

У кожного навчального закладу, як і у людини, є рік і місце народження. Рік народження Державного професійного технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» — 1944. Воно з'явилося в післявоєнну пору і тоді, більш ніж півсторіччя тому, нагодувало, обігріло і навчило ремеслу сотні дітей, пригноблених війною.

1944 р.

У 1944 році на базі Вінницького мотороремонтного заводу було створено ремісниче училище №3 - училище металістів.

Училище готувало учнів за спеціальностями:

  • Токар - універсал
  • Формовщик - ливарник
  • Слюсар, токар (юнаки, дівчата).

У цехах заводу було організовано виробниче навчання. Для проведення теоретичних занять було побудовано одноповерховий будинок барачного типу, в якому було обладнано три класи.

1946 р.

Перший випуск кваліфікованих робітників - металістів.

1956 р.

Училище металістів № 3 було реорганізовано в ремісниче училище № 1. Колишній гуртожиток переобладнали і капітально відремонтовали для навчальних класів, а колишні класи перетворили в навчальні майстерні. Контингент - 100 учнів.

1958-1961 рр.

Училище почало готувати кваліфікованих зв'язківців за двома професіями:

  • Монтер-лінійник зв'язку (1 рік)
  • Кабельник - спаювальник (2 роки)

Базовими підприємствами стали трести "Трансзв'язок" та "Транссигналбуд" (м. Москва).

Підготовка робітничих кадрів здійснювалася для підприємств Міністерства транспортного будівництва СРСР.

Контингент - 250 учнів.

1963 р.

У зв'язку з введенням в дію Вінницького радіолампового заводу училище, на прохання заводу, почало готувати кадри для його потреб - монтажників-вакуумників за денною та вечірньою формами навчання.

На території училища були побудовані навчальні майстерні, клуб і спортивний зал за рахунок базового підприємства. Це дало можливість значно краще організувати підготовку кадрів з усіх професій.

1965р.

Ремісниче училище зв'язку № 1 було реорганізовано у міське профтехучилище зв'язку № 4, яке додатково стало готувати кіномеханіків.

1970-1972 рр.

Будується новий корпус училища по вулиці Червоноармійській. Споруджені навчальні майстерні, актова і спортивна зала за рахунок базових підприємств.

З січня 1971 року при Вінницькому радіоламповому заводі створено навчальну філію училища з підготовки монтажників-вакуумників з контингентом 120 чоловік.

Дозвілля:

Жіночий вокальний колектив ПТУ-4 нагороджується Почесною грамотою за перше місце у обласному огляді художньої самодіяльності.

Створено чоловічий вокальний ансамбль.

Вінницьке обласне управління профтехосвіти нагородило почесною грамотою хоровий колектив ПТУ-4 за зайняте перше місце на фестивалі самодіяльного мистецтва, присвяченому 50-річчю утворення СРСР.

1973 р.

Вінницьке міське профтехучилище зв'язку № 4 реорганізоване в міське середнє професійно-технічне училище № 4.

Будні та перемоги:

  • Учні училища та майстри виробничого навчання прийняли участь у будівництві БАМу.
  • Учні групи № 17 прийняли участь у будівництві АТС в Брацлаві.
  • Учень Воробйов В. зайняв друге місце в республіканській олімпіаді з математики у Дніпропетровську.

1981 р.

Вінницький обласний комітет ЛКСМ України, Вінницьке обласне управління профтехосвіти нагородили Іщенко С. В., учня Вінницького ПТУ-4, за активну участь в обласній виставці науково- технічної творчості.

Директор училища Дмитрик Олександр Дмитрович

Відмінник народної освіти України.

Викладач вищої категорії.

Закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю: "Інженер електропостачання".


1984 р.

На прохання обласного управління зв'язку було відкрито нову спеціальність - телеграфіст.

Колектив художньої самодіяльності зайняв третє місце в конкурсі-огляді художньої самодіяльності Замостянського району м. Вінниці.

Учні майстра Самойлюка разом із робітниками НДР приймали участь у прокладанні автоматизованої залізничної лінії "Сатурн" ділянки міста Москва від Ленінградського вокзалу до міста Калініна.

1987 р.

Училищному самодіяльному духовому оркестру присвоєно звання Народного оркестру (керівник- Файн Д. І.) Духовий оркестр зайняв друге місце у республіканському огляді.

1988 р.

Колектив художньої самодіяльності зайняв друге місце в конкурсі-огляді художньої самодіяльності.

Духовий оркестр зайняв друге місце у республіканському огляді.

1989 р.

Відбувся перший експериментальний набір двох ліцейних груп для політехнічного інституту м.Вінниці.

Пройшла зустріч з ветеранами 241 стрілецької дивізії, які брали участь у визволенні міста Вінниці, зустріч з випускниками училища 50-60-х років.

Дипломом другого ступеня комітет Виставки досягнень народного господарства УРСР нагороджує учасників виставки 1989 року ПТУ-4 за успіхи в економічному розвитку УРСР.

Духовий оркестр зайняв третє місце у республіканському огляді духової музики.

1990 р.

На честь п'ятидесятиріччя системи профтехосвіти на базі училища проходило урочисте зібрання працівників професійно-технічної освіти області. Були присутні гості з Польщі.

1991 р.

Функціонує 33 навчальних кабінети, 3 лабораторії, 11 навчальних майстерень. На базі училища проходила обласна виставка технічної творчості.

1992 р.

Перший випуск ліцейної групи із спеціальності монтажник радіоелектронної апаратури та приладів, регулювальник. 16 чоловік вступило до Вінницького політехнічного інституту.

Набираються групи ступеневого навчання:

  • Телеграфіст, оператор зв'язку, секретар-референт;
  • Радіомонтажник, регулювальник.

1994 р.

Пройшли урочисті зустрічі з ветеранами м. Вінниці, присвячені 50-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Святкування 50-річчя заснування училища.

Введено в експлуатацію 4 комп'ютерних класи та 1 клас машинопису. Розпочато підготовку за новою спеціальністю - кухар-кондитер. Училище зайняло третє місце в міській спартакіаді серед навчальних закладів професійно-технічної освіти.

1995 р.

Початок розвитку комп'ютерної мережі училища

Створено 7 комп'ютерних лабораторій, дві з яких були оснащенні сучасними IBM-сумісними комп'ютерами, об'єднаними у локальну мережу. З цього часу комп'ютерний парк училища поповнювався щороку.

Відбулось урочисте святкування 50-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

1996 р.

Матеріально-технічна база поповнилась 17 комп'ютерами.

Вперше в училищі була проведена гумористична розважальна програма: 'Ну - мо дівчата!".

1997 р.

Перший випуск учнів із спеціальності "Оператор ПЕОМ із супроводженням бухгалтерського обліку".

Розпочато педагогічний експеримент на тему: "Науково - методичне забезпечення підготовки бухгалтерів на основі використання комп'ютерів". Започатковано підготовку фахівців за спеціальностями: "Оператор ПЕОМ", "Бухгалтер", "Оператор ПЕОМ, оператор зв'язку, секретар керівника".

Почесне звання "Заслужений вчитель України" за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді присвоєно заступнику директора з теоретичного навчання Кадемії Майї Юхимівні.

1998 р.

Створено навчально-тренувальну фірму по програмі "Трансформ" (проект Німеччина-Україна).

Училище отримало статус "Вище професійне училище".Відкрита підготовка молодших спеціалістів за професіями: "Оператор ПЕОМ", "Секретар", "Оператор ПЕОМ, бухгалтер", "Менеджер офісу".

Організовано центр мережі INTERNET, створено локальну мережу INTRANET.

У квітні працювала секція професійно-технічної освіти міжнародної науково-практичної конференції з питань впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес.

Підписано угоду про співробітництво з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського.

Створено бібліотеку мультимедійних дисків для використання в навчальному процесі, ефективність якого забезпечують також ксерокси, факси, сканери, електронна пошта.

Бібліотека училища поповнилась новою літературою (понад 100 примірників).

1999 р.

Продовжується експериментальна робота за проблемою: "Навчально-методичне забезпечення підготовки бухгалтерів на основі використання комп'ютерної техніки".

На базі училища проведено Виїзне засідання Вченої Ради відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук, науковців Інституту педагогіки та психології професійної освіти АПН України, за участю науковців Інституту змісту і методів навчання МО України.

Розпочато роботу Модельного центру інформаційних технологій та Модельного центру ресторанного бізнесу.

Проведено перший набір учнів у групу за спеціальністю: "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин". Здійснено перший випуск молодших спеціалістів.

Підписано угоду про співробітництво з Вінницькою філією Тернопільської академії народного господарства.

Введено в дію новий кабінет та майстерню для підготовки учнів за спеціальністю: "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин", а також тренувальне кафе-бар.

Організовано перепідготовку незайнятого населення на основі модульного навчання (спільно з службою зайнятості).

Проліцензовано 3 нових спеціальності для підготовки молодших спеціалістів:

  • експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень;
  • діловодство;
  • комерційна діяльність.

Продовжується робота експериментального майданчика під керівництвом Інституту педагогіки та психології професійної освіти, Академії педагогічних наук України.

Створено бібліотеку електронних посібників працівників училища.

В межах експериментальної роботи проведено зимові педагогічні читання та організовано курси для викладачів та майстрів з основ роботи в мережі INTRANET.

Контингент - 1018 учнів. 9 учнів - випускників нагороджено золотими та срібними медалями.

Для адміністрування розроблені та використовуються програми "Кадри", "Контингент", "Матеріально-технічна база".

Команда училища з КВК зайняла 1-е місце в міських іграх КВК.

Спортивна команда училища посіла призові місця в обласних змаганнях з футболу, волейболу серед профтехучилищ. Училищна команда з волейболу зайняла 1-е місце серед команд професійно-технічних навчальних закладів України.

2000 р.

У травні на базі училища проведено засідання секції професійно-технічної освіти міжнародної конференції: "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми.

Здійснено перший випуск молодших спеціалістів НТФ "Перлина Поділля" за фахом "Менеджер офісу".

Учні училища брали участь в обласних конкурсах фахової майстерності і зайняли 3-е місце з професії "Кухар-кондитер", 4-е місце з професії "Бухгалтер", 1-е та 3-е місце з професії "Оператор ПЕОМ".

На базі училища проходить ІІІ тур республіканського конкурсу фахової майстерності зі спеціальності: "Оператор лічильних та лічильно-обчислювальних машин". Учень училища Іванцов Олег виборов І-е місце.

Підписано угоду про співробітництво з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Київського державного торговельно-економічного університету.

З 1-ого вересня введено в дію навчальний кабінет кухарів, 2 нових кабінети інформаційних технологій.

Розпочато випуск училищної газети "Вісник".

Розпочато підготовку фахівців за фахом "Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень", "Діловодство".

2001 р.

Навчально-тренувальна фірма "Перлина Поділля" прийняла участь у виставці навчально-тренувальних фірм у м. Києві.

На базі індустріально-педагогічного коледжу ім. Макаренка А.С. за участю працівників училища проходила конференція з впровадження інформаційних технологій в навчальний процес.

Розпочата підготовка фахівців за фахом "Технологія харчування".

Команда КВК училища зайняла перше місце в міських іграх КВК.

Спортивна команда училища посіла призові місця в міській спартакіаді серед профтехучилищ міста.

Учні училища взяли участь у республіканському конкурсі фахової майстерності за фахом "Оператор комп'ютерного набору". Учень училища Гросу Дмитро зайняв перше місце.

2002 р.

Учень групи №18 Віталій Ясинський зайняв 3-є місце у міському конкурсі "Таланти твої, Україно" .Учениця групи №55 Світлана Маринич зайняла перше місце у міському конкурсі "Кращий кухар".Учениця групи №24 Тетяна Соловйова зайняла перше місце у міському конкурсі "Юна чарівниця".

На базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського відбулася п'ята міжнародна науково-практична конференція "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців", в якій брали участь педагогічні працівники училища: Кадемія М.Ю., Злотник В.В., Шевченко Л.С., Кобися А.П., Лящ О.П.

Навчально-тренувальна фірма "Перлина Поділля" взяла участь у виставці навчально-тренувальних фірм України.

Взяли участь та отримали бронзову медаль у виставці "Сучасна освіта України - 2002" у номінації "Інноваційні технології навчання".

Учень училища Олександр Мельник прийняв участь у республіканському конкурсі фахової майстерності за фахом "Оператор комп'ютерного набору" та зайняв перше місце.

2003 р.

Відкритий експериментальний педагогічний майданчик з теми "Застосування сучасних засобів інформаційно - телекомунікаційних технологій в навчальному процесі ПТНЗ".

Прийняли участь у шостій Міжнародній виставці "Сучасна освіта України - 2003", в номінації "Комп'ютеризація і інформатизація навчального процесу ", нагороджені бронзовою медаллю.

Прийняли участь в V Міжнародному ярмарку навчально - тренувальних фірм і ІІІ Міжнародній науково - практичній конференції "Теоретичні і методичні основи розвитку професійно - педагогічної освіти в контексті європейської інтеграції в м. Києві.

Учень гр. № 41 Солецький Юрій прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії "Оператор комп'ютерного набору" і зайняв перше місце.

Проведена акредитація спеціальностей "Діловодство", "Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень" на рівні молодшого спеціаліста.

2004 р.

На початку року комп'ютерна мережа училища була модернізована в сучасну структуровану кабельну систему і об'єднала 39 кабінетів в 26 із яких встановленні комп'ютери. Корпуси училища з'єднав швидкісний канал 2 Гбіти/сек. Роботу виконали викладачі училища Злотник В.В., Кобися В.М., Воронюк О.М., Захаревич О.С., Бондарчук Л.В., Тихоненко В.В., та учень Соловйов М.С.

На базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського відбулася п'ята міжнародна науково-практична конференція "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми ", в якій брали участь педагогічні працівники училища.

Почесний диплом "За розробку і впровадження у навчально-виховний процес сучасних педагогічних технологій", а також диплом "За активне впровадження нових освітньо-виховних технологій".

Училищу 60 років.

2005 р.

Бронзова медаль у номінації "Упровадження профільного навчання у загальноосвітній школі"; диплом "За високі досягнення у педагогічній і науковій діяльності та вагомий внесок у модернізацію Національної системи освіти".

"Учитель творить людину" - під таким гаслом проходив вперше в навчальному закладі конкурс "Викладач року - 2006". Претенденти на участь в конкурсі - творчі, енергійні, високопрофесійні педагоги, що являються педагогами "від Бога", "сіячі доброго, вічного". Всі грані свого педагогічного таланту вони відкрили під час підготовки та проведення конкурсу. Першими, хто за поданням методичних комісій, адміністрації започаткували проведення конкурсу були: викладач інформатики Коломійчук Л.О., викладач математики Капітанчук В.О., викладач фізики Тозюк С.Ю., викладач суспільних дисциплін Бойко Т.П., викладач спецдисциплін Іваніщева О.А.

2006 р.

Срібна медаль у номінації "Комп'ютеризація та інформатизація навчання у загальноосвітній школі та профтехучилищі". Почесне звання "Лідер сучасної освіти".

15 - 17 лютого 2006 р. у Київському Палаці спорту відбулася Дев'ята міжнародна виставка навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2006", що відобразила стратегію та напрямки державної політики в галузі освіти, визначеною Програмою Президента України "Десять кроків назустріч людям" та Указом Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні".

За традицією, у березні 2006 року у ВПУ-4 проводився ярмарок на навчально-тренувальній фірмі "Перлина Поділля".

Після прийняття рішення про проведення ярмарку всі працівники та учні фірми почали ретельно готуватися до цього заходу.

Для цього необхідно оформити стенд, який би представляв продукцію певної фірми, дати назву своїй уявній фірмі, розробити рекламний слоган, каталог, прайс - лист.

В оформлені стендів учні використовували рекламні плакати, буклети відомих фірм "Торчин", "Панда", "Авіс", "Вінмар", "Вінницький хлібокомбінат", "Oriflame".

2007 р.

Відповідно до Законів України "Про освіту", "Про професійно-технічну освіту", Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді", Програми роботи з обдарованою молоддю та з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді нашого училища в грудні місяці було проведено конкурси фахової майстерності І-го етапу.

21-22 лютого 2007р. у Вінницькій області на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища була розпочата Всеукраїнська естафета інноваційних проектів у системі професійно-технічної освіти. Вона мала на меті активізувати впровадження інноваційних технологій навчання та виробництва у навчально-виробничий процес професійно-технічних навчальних закладів, популяризувати робітничі професії, залучити педагогічних працівників та обдаровану учнівську молодь до участі у дослідно-експериментальній роботі, технічній творчості, написанні підручників, посібників, методичних розробок тощо.

Почесними гостями ВМВПУ були перший заступник начальника управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Бадюк В.В., делегація професійно - технічної освіти Житомирської області, представник Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Остапенко Т.Є., головний спеціаліст Департаменту ПТУ Міністерства освіти і науки України Мазуркова О.Ф., Зарудняк B.C. - заступник начальника відділу професійної підготовки Обласного центру зайнятості. Навчальний заклад уже вкотре зустрічає гостей не лише своєю люб'язністю, а високим рівнем професіоналізму, підготовленістю, творчим підходом і великою любов'ю до своєї справи.

15-17 лютого 2007 року у м. Києві відбулася Десята ювілейна міжнародна виставка навчальних закладів.

Міністр освіти і науки України С.М. Ніколаєнко на відкритті відмітив, що виставка - це важливий освітянський захід, мета якого показати кращі розробки і впровадження інноваційних технологій у навчальний .процес, нові форми виховання молоді, здобутки у модернізації національної освіти.

Для нашого навчального закладу вже стало доброю традицією щороку представляти на розсуд наших співвітчизників досягнення у галузі освіти та науки за минулий рік. В 2007 році училище нагороджене бронзовою медаллю у номінації "Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику" та почесним званням "Лідер сучасної освіти" "За багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України".

З метою розвитку педагогічної підтримки здібних та обдарованих учнів, розкриття їхнього творчого потенціалу, створення оптимальних умов для виховання і навчання обдарованої і здібної молоді 3 квітня 2007 року в Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі стартувало свято розуму і винахідливості, кмітливості й терпіння, допитливості й успішності, свято переможців - свято обдарованої молоді "Золотий олімп", на яке були запрошені найрозумніші, найталановитіші та найобдарованіші учні навчального закладу, які чесно заслужили право приймати вітання та бути почесними гостями на святі.

Зокрема, це учні, що мають глибокі знання з предметів і захищають честь училища на міських та обласних олімпіадах:

  • відмінники навчання 12 учнів;
  • учасники та переможці предметних міських олімпіад 5 учнів;
  • призери училищних предметних олімпіад 6 учнів.

Колектив училища вітає директора училища Дмитрика Олександра Дмитровича з присвоєнням почесного звання "Заслужений вчитель України".

Бажаємо міцного здоров'я, успіхів та творчої наснаги.

5 листопада 2007 року у рамках декади методичної комісії кухарів, кондитерів відбулася виставка- продаж кулінарних та кондитерських виробів. Виставку відвідали адміністрація, викладачі та учні училища.

Усі групи з професій "Кухар", "Кондитер" , "Офіціант" прийняли активну участь, засервірували тематичні столи та презентували асортимент своїх виробів. Членами журі кожну групу було відзначено у окремій номінації:

  • гр. №41 "Перші професійні кроки"
  • гр. №1 "Естетичність"
  • гр. № 9 "Оригінальність"
  • гр. №8 "Краща презентація"
  • гр. №4 "Асортимент виробів"
  • гр. №47 "Відповідність тематиці"

2008 р.

III місце в Обласному конкурсі на кращу авторську систему виховної роботи в ПТНЗ у номінації «Краща авторська система виховної роботи в ПТНЗ м. Вінниці».

І місце в Обласному огляді-конкурсі ПТНЗ на кращу організацію правового гуртка, клуб-лекторій «Феміда».

І місце в Конкурсі сайтів серед ПТНЗ області.

І місце у Кубку області серед ПТНЗ з баскетболу серед юнаків.

ІІ місце в зимовому чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку в командній гонці серед чоловіків, зайняв учень групи № 2 Ошовський Вадим.

І та ІІ місця в Обласному конкурсі фахової майстерності «ОКН» здобули учні групи № 11 Сурогін Ігор та Стежар Віктор. Для підготовки учнів була створена команда з творчих викладачів, які готували дітей з різних напрямків. Це викладачі: Воронюк О.М., Мельничук Л.В., Кобися А.П., Коломійчук Л.О., Жиліна Л.В. 2 жовтня 2008 року Вінницька обл. держ. адмін., Вінницька обласна рада нагородила навчальний заклад Сертифікатом на отримання гранту в сумі 30000 грн., за ІІ місце в рамках реалізації програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2006-2010 рр., тема проекту: «Особистісно-орієнтовані технології навчання дітей із вадами слуху на основі інформатизації навчального процесу».

17 жовтня 2008 року відбулася Спартакіада області ПТНЗ з настільного тенісу та шахів. Учні груп № 13 Заводяк В., № 6 Кушель А. посіли І місце з настільного тенісу. Учні груп № 38 Хіміч О., № 30 Бронзов С., зайняли ІІІ місце з шахів.

7 листопада 2008 року на базі навчального закладу відбувся семінар-практикум для голів районних та міських «комітетів доступності».

Виступали: голова облдержадміністрації Домбровський О.Г., голова громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» Танасюк Р.В., директор Вінницького обласного центру соціальної психологічної реабілітації молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Дешко С.В.

2009 р.

Січень 2009 р. Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації нагородила учнівський та педагогічні колективи ВМВПУ за зайняте Ш місце в Обласному конкурсі «Хліб очима дітей».

Учнівський та педагогічні колективи ВМВПУ нагороджено за високий рівень організації та проведення змістовної пошуково-дослідницької роботи туристсько-краєзнавчих експедицій у рамках Всеукраїнської акції «Колосок пам’яті».

Лютий 2009 р. «Виставка, Сучасна освіта в Україні – 2009». Начальний заклад отримав Диплом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти.

9 квітня 2009 р. В обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» у номінації «Художнє виконавство» вокальний ансамбль училища (художній керівник – Чорна О.) зайняв ІІ місце. Вокальний дует у складі Петлінської В. та Кучерук М. – зайняли Ш місце.

14 травня 2009 р. Дипломом ІІ-го ступеня була нагороджена команда «Life Style» за зайняте ІІ місце у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» серед ПТНЗ області.

Червень 2009 р. Директор ПТНЗ «ВМВПУ» Дмитрик О.Д., спеціаліст вищої категорії, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, занесений до книги «Флагмани освіти і науки України».

Навчальний заклад нагороджено Дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України. Громадська акція «Флагмани освіти і науки України». Київ, червень, 2009 р.

Жовтень 2009 р. Кубок та Диплом учасника профорієнтаційного заходу – КВН на тему: «Твій вибір – твоє покликання» отримала команда КВН «Адреналін» ВМВПУ.

Навчальний заклад в обласному конкурсі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в організації навчально-виховного процесу» отримав грант на 30000 грн. для модернізації матеріально-технологічної бази навчального закладу.

Жовтень 2009 р. Учні групи № 6 Кушель А., Заводяк В. – переможці змагань із настільного тенісу серед команд ПТНЗ області.

Савлук Ю., Група № 20, зайняла І місце в Обласному конкурсі «Берегиня-мати».

Жовтень 2009 р. На Обласному конкурсі «Міс-профтехосвіта» учениця гр. № 14 Петлінська В. зайняла ІІ місце.

Савлук Ю, гр. № 20, взяла участь у Всеукраїнському літературному конкурсі «Дніпро», зайняла І місце. Грудень 2009 р. Учень гр. № 6 Снідевич А. нагороджений Дипломом ІІ-го ступеня VIII Відкритого конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної анімації серед студентів (у номінації «Веб-програмування»). Учень Доценко М. – переможець в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україна!».

2010 р.

Січень 2010 р. Учні гр.. № 47 Овдійчук А., Омельчук К., Ковалюк В., взяли участь та стали переможцями у Всеукраїнському конкурсі «Успішний проект – 2009».

Лютий 2010 р. Викладач фізики Ткачук Г.О. стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», посіла V місце серед Х призових.

У ІІ етапі Х-го міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, учениця Гнатюк М., гр.. № 29 зайняла ІІ місце.

Учнівський колектив училища в Обласному конкурсі поезії та прози, присвячений 65-ій річниці визволення України та Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., зайняв Ш місце за уривок «А зорі тут тихі» у номінації «Театральне мистецтво».

Учні Гнатюк М., Бурковська С., Коцьона Д., Пилинь Ю., Стеценко Т., стали переможцями та отримали Дипломи І-го ступеня в Обласнйі історико-етнографічній експедиції «Народні умільці Вінниччини».

Березень 2010 р. В училищі був проведений ярмарок продаж виробів учнів, майстрів в\н, викладачів, з метою надання матеріальної допомоги учням із малозабезпечених та багатодітних сімей, сиріт, напівсиріт та тим, які потребують невідкладної соціальної допомоги.

12 квітня 2010 р. проведено щорічний Навчально-тренувальний ярмарок НТФ «Перлина Поділля». Організатори: педагогічний та учнівський колективи НТФ «Перлина Поділля» ДПТНЗ «ВМВПУ».

17-19 березня 2010 р. навчальний заклад нагороджений Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Розробка та впровадження інноваційних технологій в навчання у ПТНЗ» Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2010». 17-19 березня 2010 р., м. Київ.

Команда юнаків у змаганні з міні-футболу серед навчальних закладів ПТНЗ області посіла І місце. На початку травня 2010 року в училищі відбулась зустріч учнів та педагогічного колективу з випускником училища 1975 року Матвієнком Віктором Андрійовичем, який навчався за професією «Сигналізація, централізація і блокіровка на ЖД транспорті», майстер в/н групи Черних В.О.

В теперішній час Матвієнко В.А. працює в Судовому Департаменті Росії начальником управління в званні генерал-майор Юстиції, кандидат юридичних наук.

Учні навчального закладу в легкоатлетичній естафеті, присвяченій 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні посіли І місце.

2011 рік

Вересень:

У 2011 році у Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі пройшла декада з професії «Оператор комп’ютерного набору». 12 травня проходив ІІ етап конкурсу фахової майстерності «Оператора комп’ютерного набору» ІІ категорії. І місце – Шатц Ольга учениця гр. № 12, ІІ місце – Волошина Вікторія учениця гр.. № 29, ІІІ місце – Судак Тарас учень гр.. № 28, ІV місце – Чумак Світлана учениця гр. 28, V місце – Городянський Ян учень гр. № 44, VI місце – Довганя Владислав учень гр. № 35.

Листопад:

Петелько В.В., Ткачук Г.Е., Мельнічук Л.В. прийняли участь у конкурсі «Інноватика в сучасній освіті». Представниками з навчального закладу були викладачі Коломійчук Лариса Олександрівна, Ткучук Ганна Едуардівна та Ящук Сергій В’ячеславович.

21 листопада 2011 в училищі пройшов фестиваль сала і борщу, на кафедра кухарів презентувала більше 10 видів борщу та більше 15 способів приготування сала. Було зібрано понад 13 тис. грн., які були розподілені між соціально незахищеними учнями нашого навчального закладу.

Наші викладачі взяли участь у конкурсі «Конкурс на кращий інноваційний урок в системі ПТО». ІІ місце посіли розробки майстрів виробничого навчання Прядун В.С. та Сивак О.І., викладача Ластівки І.В., ІІІ місце – розробка майстра виробничого навчання Андрущенко Л.С.

30 листопада 2011р. у рамках своєї передвиборчої компанії до нас завітав лідер партії «Удар» та боксер зі всесвітньовідомим ім’ям - Віталій Володимирович Кличко.

Грудень:

14 грудня в училищі пройшов КВН (конкурс виробничих навичок) серед груп І курсу з професії «Кухар»: команда групи № 1 – «Кмітливі кухарята»,  групи № 18 – «Кмітлива м’ясорубка» та групи № 41- «Фреш». За підсумками конкурсу І місце посіла команда групи № 1 «Кмітливі кухарята», ІІ місце посіла команда групи  № 18 «Кмітлива м’ясорубка», ІІІ місце посіла команда групи № 41 «Фреш». Усі групи були нагороджені грамотами і солодкими подарунками.

23 грудня відбулося Свято професіоналізму та кулінарного мистецтва «Суперкухня 2010». Воно тривало у рамках місячника методичної комісії кухарів-кондитерів.

Вітаємо випускників! 1 лютого отримали дипломи учні групи  № 25 професії «Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»,  групи № 7 з професії «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

22 лютого 2011 року  в приміщені Вінницької обласної філармонії відбувся «Ярмарок професій», де наше училище гідно представляв викладач спеціальних дисциплін Ящук Сергій В’ячеславович.

Березень-квітень:

1 березня відбулася церемонія нагородження переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Однією з переможниць стала Ткачук Ганна Едуардівна – викладач фізики нашого навчального закладу, яка нагороджена Дипломом першого ступеня.

24 березня відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер», в якому брав участь учень групи № 47 Омельчук Костянтин та посів ІІІ місце.

Червень:

12 травня у стінах ДПТНЗ «ВМВПУ» було проведено другий тур конкурсу Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ПТНЗ. За результатами визначили переможців. Перший тур: І місце посів – Сіндевич Андрій (учень групи № 6), ІІ місце – Нонік Валерій (учень групи № 6), ІІІ місце – Вдовиченко Сергій (учень групи № 6). Другий тур: І місце - Сіндевич Андрій (учень групи № 6